Memur

EGM Çaykur KGK KPSS işçi alımı için başvuruları almaya başladı 2023

EGM Çaykur KGK KPSS işçi alımı…

Son dakika haberi: İŞKUR üzerinden yayınlanan son dakika açıklamasına göre, Çaykur (Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü), EGM (Emniyet Genel Müdürlüğü) ve KGK (Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu), KPSS şartı olmadan personel alımı yapacak.

HANGİ KADROLARA ALIM YAPILACAK?

İŞKUR üzerinden yayınlanan son dakika açıklamasında personel alımı kadrolarına şu şekilde yer verildi:

Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)

Temizlik Görevlisi Çay Eksperi Mutfak Görevlisi Servis Komisi Garson (Servis Elemanı)

Aşçı Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi)

İŞKUR tarafından yayınlanan son dakika açıklamasına göre, personel alımı kapsamında aşağıdaki kadrolara yer verilmiştir:

 1. Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız)
 2. Temizlik Görevlisi
 3. Çay Eksperi
 4. Mutfak Görevlisi
 5. Servis Komisi
 6. Garson (Servis Elemanı)
 7. Aşçı
 8. Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi)

Bu kadrolara yapılacak alımlar için başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir. Adaylar, İŞKUR’un internet sitesini ziyaret ederek başvuru şartları ve detayları hakkında bilgi alabilirler. Niteliklerine uygun olan adaylar, ilgili kadrolar için başvuruda bulunabilir ve değerlendirme sürecine dahil olabilirler.

Alım yapan kurumlar aşağıdaki şekildedir:

 1. Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu
 2. Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR)
 3. İl Emniyet Müdürlüğü Polis Evi Şube Müdürlüğü

Bu kurumlar personel alımı yapmak için ilanlarını İŞKUR üzerinden duyurmuşlardır. Başvuru yapmak isteyen adaylar, ilgili kurumların resmi web sitelerini ve İŞKUR’un internet sitesini ziyaret ederek başvuru şartları ve süreçleri hakkında detaylı bilgi edinebilirler. Niteliklerine uygun olan adaylar, ilgili kurumlara başvuruda bulunarak iş başvuru sürecine dahil olabilirler.

EGM Çaykur KGK KPSS işçi alımı için başvuruları almaya başladı.

İlana başvuruda bulunacak adayların aşağıdaki genel şartları taşıması gerekmektedir:

 1. Türk vatandaşı olmak (2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklıdır).
 2. Kamu haklarından mahrum olmamak.
 3. 18 yaşını tamamlamış olmak.
 4. Güvenlik görevlisi işçi kadrosu için:
  • Devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
  • Affa uğramış olsa bile, kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha uzun süreyle hapis cezasına mahkum olmamak.
  • Affa uğramış olsa bile, Devletin güvenliğine, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçları, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, kaçakçılık ve fuhuş suçlarından mahkum olmamak.
  • Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma bulunmamak.
 5. Kamu kurum ve kuruluşlarından herhangi bir sebeple görevinden veya mesleğinden ihraç edilmemiş olmak.
 6. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (yapılmış, tecilli veya muaf olmak).

İlana başvurular, aşağıdaki bağlantı üzerinden gerçekleştirilmektedir:

https://esube.iskur.gov.tr/

Lütfen linke tıklayarak ilgili sayfaya erişim sağlayın. Ardından, açılan sayfada “İş Arayan” bölümünden giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranda “İş İlanları” sekmesine gidin. Son olarak, “İşyeri Türü” kısmında “KAMU” seçeneğini işaretleyerek “ARA” butonuna tıklayın ve ilanlara ulaşarak başvurunuzu gerçekleştirin.

EGM Çaykur KGK KPSS işçi alımı için başvuruları almaya başladı 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu