Gündem

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, 2023 yılında 23 sözleşmeli personel alımı yapacak.

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, farklı kadrolarda personel alımı yapacak. İşte alım yapılacak kadrolar ve başvuru şartları nelerdir?

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre, büro personeli, diyetisyen, temizlik görevlisi ve güvenlik görevlisi kadrolarında istihdam edilmek üzere toplamda 23 personel alımı yapılacak. İlan için başvurular 1 Haziran tarihi itibarıyla başlamıştır. İşte başvuru şartları:

Başvuru yapabilmek için aşağıdaki şartları taşımanız gerekmektedir:

  1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  2. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 40. maddesinde belirtilen yaş şartlarını taşımak,
  3. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  4. Türk Ceza Kanunu’nun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile, kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına veya affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
  5. Askerlik durumu itibariyle; a) Askerlikle ilgisi bulunmamak, b) Askerlik çağına gelmemiş bulunmak, c) Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
  6. 657 sayılı Kanun’un 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına, engel olabilecek akıl hastalığı ve vücut sakatlığı ile ilgili engeli bulunmamak.
  7. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler, hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmeleri feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.
  8. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamak.
  9. Yapılacak görev gereği mesai saatleri dışında ve hafta sonları çalışmaya herhangi bir engeli olmamak.
  10. Lisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSS (P3) puanı, Önlisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSS (P93) ve Lise mezunları için 2022 KPSS (B) grubu KPSS (P94) puanı esas alınacaktır. Başvuran adayların 70 (yetmiş) ve üzeri puana sahip olması gerekmektedir.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

8a09e95c 22bb 420e b854 f71376b47998

BAŞVURU

İlana başvurular, 1 Haziran ile 15 Haziran tarihleri arasında yapılabilecektir.

Başvuru Adresi: Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı 3.Kat 308 nolu oda

İLANIN TAM METNİ
[pdf-embedder url=”https://kamupersonelim.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/Gaziantep-Islam-Bilim-ve-Teknoloji-Universitesi-2023-yilinda-23-sozlesmeli-personel-alimi-yapacak.pdf” title=”Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, 2023 yılında 23 sözleşmeli personel alımı yapacak.”]
Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, 2023 yılında 23 sözleşmeli personel alımı yapacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu