Gündem

Siyasi parti liderleri oy nerede kullanacak 2023

14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan seçimlere sayılı günler kala, Siyasi parti liderleri oy kullanacakları okullar merak ediliyor. Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ve ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan gibi siyasi liderlerin oy kullanacakları okullar aşağıda belirtilmiştir.

Cumhur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da oy kullanacak.

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, oy kullanacağı yer olarak Arjantin İlkokulu’nu seçti ve burada oy kullanacak.

Siyasi parti liderlerinin oy kullanacagi yerler

Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ve ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan da Ankara Çankaya’da oy kullanacaklar.

HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar da Ankara Çankaya’da Ayten-Şaban Diri İlkokulu’nda oy kullanacak.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara’da Anıttepe Ortaokulu’nda oy kullanacak. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İstanbul Üsküdar Beylerbeyi’ndeki Hacı Sabancı Anadolu Lisesi’nde oy kullanacak. Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İstanbul Eyüpsultan’da Nejat Sabuncu İlkokulu’nda oy kullanacak. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Ankara Bilkent’teki T Emlak Bankası Ortaokulu’nda oy kullanacak.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici İstanbul’da, Yeniden Refah Genel Başkanı Fatih Erbakan ise Ankara Çankaya’da Rıdvan Ege Anadolu Lisesi’nde oy kullanacaklar.

Siyasi parti liderleri oy nerede kullanacak 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu